Trucillo

 

Naše cesta započala v roce 2009, kdy jsme kávou začali naplno žít. Od té doby jsme ušli dlouhou cestu a poznali velké množství příběhů, které nás motivovaly k založení nové etapy. Jsme rodinná pražírna MIA COFFEE, kde je pražení kávy založené na zkušenostech, preciznosti, a především výběru kvalitních zrn, které končí ve vašem šálku a vy si je můžete s láskou vychutnat.

Po dlouhém vybírání jsme se rozhodli pro neměckou pražičku Probat - Probatone 12. Aby jste nenašli kamínek ve Vaší kávě a ochránili jsme tak i mlýnky, využíváme techcnologii destoner.  Každou kávu, kterou upražíme ukládáme do pražíčího softwaru Cropster. 

V roce 2021 jsme pořídili novou pražičku s větší kapacitou bubnu a to 25kg. Jsme schopni pro vás upražit na naší nové pražičce Probat Probatone 25 kolem 800kg denně.

Šálky vzhurů.

 Rádi Vás přivítáme osobně na adrese Náměstí Dr. E. Beneše 6/7 v Libereci, v prostorách bývalé restaurace Porta Café, jenž prošla kompletní rekonstrukcí v moderní pražírnu s showroomem, školícím centrem a kavárnou pro všechny milovníky kávy a příjemných setkání.

Nabídka kávy na e-shopu