Trucillo

Příběh společnosti Trucillo začíná v Neapoli v roce 1950, kde Cesare Trucillo pracoval v přístavu a vykládal kávová zrna z lodí. Setkával se zde s nejlepšími obchodníky a dovozci kávy, brzy s nimi navázal bližší spolupráci.

V té době pociťuje Cesare Trucillo stále silnější vášeň ke kávě. Jeho entuziasmus sdílela celá rodina, zvláště jeho tři synové: Umberto, Matteo a Vittorio. Vztah ke kávě a odhodlání pracovat se stalo důvodem k založení firmy Caffé Moka Salerno. Ta se velmi rychle začala prosazovat na trhu a získávala respekt mezi italskými kávovými společnostmi.

Od roku 1980 stojí v čele společnosti Matteo Trucillo – syn zakladatele. Ten dal společnosti nový šmrnc. Spojil dva principy – silnou tradici a inovaci. Například změnil název firmy z původního Caffé Moka Salerno na Caffé Trucillo. To on dodal společnosti identitu a transparentnost. A díky němu se jméno Trucillo stává synonymem kvalitního italského espressa.

Trucillo

Kdo se stará o kávu Trucillo v České republice?

Káva nás provází celý život a proto jsme se rozhodli v roce 2009 spojit síly s rodinou Trucillo. Od té doby buduje naše rodinná firma s rodinou Trucillo velmi silné a blízké přátelství, které pokračuje dodnes. Spolu sdílíme veškeré zapálení a vášeň šířit italskou kávovou kulturu v České republice na co nejvyšší úrovni.

Na dlouholeté spolupráci si nezakládáme pouze s rodinou Trucillo, ale i s našimi klienty, kterým se snažíme předat všechny naše zkušenosti a znalosti ze světa kávy.

Jsme jediným oficiálním distributorem kávy Trucillo v České republice, a proto vám velmi rádi poskytneme kompletní sortiment od kávy domů až do vaší kavárny, či kanceláře.

Kontakty