Excelence, kompetence, individuální podpora a poradenství – to je společnost CarTec Liberec. Společnost CarTec Liberec, člen skupiny CarTec Group, je autorizovaným prodejcem vozů BMW a od roku 2023 rozšířila svoji nabídku i na prodej ojetých vozů v programech BMW Premium Selection a MINI next. Tyto prověřené vozy pak nabízí v nově vybudovaných prostorách v těsné blízkosti showroomu nových vozů na adrese Ostašovská 307/94 v Liberci. Poznejte nový rozměr osobního přístupu při koupi prověřeného vozu s 24 měsíční zárukou.

Společnost CarTec Liberec vznikla na podzim roku 2009 jako jediný autorizovaný dealer a servis vozů BMW v Libereckém kraji a během této doby si vybudovala pověst silného a spolehlivého partnera.

CarTec Liberec nabízí celou modelovou řadu BMW, stejně jako atraktivní výběr ojetých vozů ve výborném stavu. Poskytne Vašemu vozu záruční a pozáruční servis, prodej náhradních dílů a široký výběr doplňků a příslušenství. Vaši Radost znásobí výběr oblečení a doplňků z kolekcí BMW Lifestyle. Nejnovější zařízení a intenzivně školení odborníci se starají o perfektní údržbu a opravy Vašeho vozidla. Společnost se svými 29 zaměstnanci tvoří skvělý vyškolený tým lidí, který je připraven Vám poskytnout ty nejkvalitnější služby a dopřát Vám tak Radost z jízdy.

Více info:

https://www.cartecgroup.com/o-nas/informace-o-spolecnosti/cartec-liberec/