Spolupráce s profesionály je stavebním kamenem a také náš začátek psané historie společnosti Trucillo na českém trhu. Náš tým je plný profesionálů, připravených poradit a pomoci s vaším podnikáním. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment pro chod vašeho provozu. Držíme se čtyř nejdůležitějších hodnot ( kvalita, technologie/servis, jedinečnost, vzdělávání). To vše vám velmi rádi poskytneme pro pohodlný provoz vašeho podniku.

 

Kvalitu jsme zvolili jako první z firemních hodnot. Přísná kontrola kvality v celém dodavatelském řetězci a dodržování norem kvality jsou základními kroky, které umožňují sledování výrobního cyklu od zeleného zrna, pražení, balení až po expedici k vám do kaváren. A ani v kavárnách na to nejste sami, pomůžeme vám s perfektním nastavením extrakce kávy do vašich šálků.

Kávovar, mlýnek, porcelán a ostatní příslušenství vám rádi zapůjčíme v rámci spolupráce. Technologie La Cimbali z historií od roků 1912, mlýnky Fiorenzato a Mazzer, není vše co nabízíme. Máme i příslušenství pro přípravu různých kávových alternativ. To vše doplňuje tým zkušených techniků, široké portfolio náhradních dílů, servisní vůz a sklad nových kávovarů, které jsou připraveny pro vás. To vše nám dovoluje pomáhat 7 dní v týdnu.

Trucillo Proffesional je kolekce káv, která je určena pouze vám profesionálům, a proto vámi vybranou směs nekoupíte nikde jinde. Tento krok nám také umožňuje vytvářet jedinečná místa setkání, kam se hosté rádi vracejí.

Akademie našeho kávového centra s názvem Barista je místo, kde vám předáme odborné znalosti a hlavně praktické zkušenosti v přípravě kávy. Jsme tu pro vás, abychom společně posouvali dovednosti z dynamického světa kávy, který nikdy nespí.

 

Káva Trucillo. Každá jiná, stále skvělá.

 

Trucillo Gran bar

Nejoblíbenější káva majitele Mattea Trucillo. Skládá se z 80% arabiky a 20% robusty. Velmi plné a hutné tělo, které je typické pro tradiční italské espresso. Káva je plná čokoládových a intenzivních tónů.


Kontakty

Trucillo Mix Bar

Káva, která se vyznačuje intenzivní vůní a chutí hořké čokolády s příjemnými tóny koření. V šálku vyniká kompaktní a plná kréma. Silná káva s bohatou chutí.


Kontakty

Trucillo Gran café

Certifikované italské espresso složené z 90% arabiky a 10% robusty. Káva vás nadchne chutí po čokoládě, vanilce a pražených mandlích. Vybalancované a lahodné espresso s příjemným květinovým a ovocným aroma


Kontakty

Trucillo Gusto bar

Gusto bar - Kompaktní a sametové tělo v šálku. Aromatické tóny koření, sušeného ovoce a čokolády zajišťují nezaměnitelnou chuť. Pro ty, kteří milují silné a krémové espresso podle skutečné italské tradice.


Kontakty