Víme, že v práci trávíte velkou část vašeho života, a proto bychom vám rádi dopřáli kvalitní a dobrou kávu. Poskytneme vám kompletní zajištění kávy a technologie do kanceláře. 

 

Nabízíme široký výběr kávových směsí, od klasických čokoládových tónů až po jemné a sametové tóny, které vám umožní vybrat si tu nejvhodnější kávu pro vaše zaměstnance.

Nabízíme širokou škálu kávových nápojů od klasického espressa až po kávy na mléčné bází s čerstvým mlékem nebo sušeným. Také pro vaše zaměstance máme v nabídce horkou čokoládu, čaje a další skvělé produkty. Chceme, aby si vaši kolegové mohli vychutnat kávu dle svého výběru.

Nabízíme pravidelné dodávky našich káv, aby vaši zaměstnanci měli vždy čerstvou kávu k dispozici. Zároveň při každém závozu zboží, vám náš technik zkontroluje, vyčistí a donastaví kávovar.

Technologii do vaší kanceláře vám velmi rádi zapůjčíme. V nabídce máme pákové kávovary a automatické kávovary, které vám umožní připravit si dokonalou kávu v pohodlí vašeho pracoviště. Při poruše kávovaru ihned vyměníme nebo odservisujeme na místě do 24 hodin. Pokud se rozhodnete pro nákup kávového stroje od nás, poskytneme vám záruku, servis a údržbu kávovaru. 

 

 

Káva Trucillo. Každá jiná, stále skvělá.

 

Trucillo Gran bar

Nejoblíbenější káva majitele Mattea Trucillo. Skládá se z 80% arabiky a 20% robusty. Velmi plné a hutné tělo, které je typické pro tradiční italské espresso. Káva je plná čokoládových a intenzivních tónů.


Kontakty

Trucillo Mix Bar

Káva, která se vyznačuje intenzivní vůní a chutí hořké čokolády s příjemnými tóny koření. V šálku vyniká kompaktní a plná kréma. Silná káva s bohatou chutí.


Kontakty

Trucillo Gran café

Certifikované italské espresso složené z 90% arabiky a 10% robusty. Káva vás nadchne chutí po čokoládě, vanilce a pražených mandlích. Vybalancované a lahodné espresso s příjemným květinovým a ovocným aroma


Kontakty

Trucillo Gusto bar

Gusto bar - Kompaktní a sametové tělo v šálku. Aromatické tóny koření, sušeného ovoce a čokolády zajišťují nezaměnitelnou chuť. Pro ty, kteří milují silné a krémové espresso podle skutečné italské tradice.


Kontakty